Logistyka i transport
międzynarodowy

Quick Point

Nasza firma transportowa oferuje kompleksową obsługę w zakresie usług logistycznych. Zajmujemy się transportem międzynarodowym, realizowanym na rzecz zarówno dużych jak i małych firm.

Posiadamy duże doświadczenie, nabyte podczas wielu lat pracy w branży transportowej, które skutecznie wykorzystujemy od powstania Quick Point w 2008 roku w Lesznie, w województwie wielkopolskim. Dzięki temu zdołaliśmy stworzyć prężnie rozwijającą się i efektywnie zarządzaną firmę transportową.

Nowość! Wyceń
ładunek


Zgłoś swój ładunek w prosty i szybki sposób, bez wychodzenia z domu - wystarczy, że wypełnisz nasz formularz. Sprawdzisz kiedy możemy zrealizować transport wycenionego ładunku. Gwarantujemy szybką realizację i satysfakcjonujące ceny!


WYCENA >>

Nowoczesny system
przesyłek


Nasza firma transportowa dysponuje nowocześnie wyposażoną flotą pojazdów. Wszystkie nasze samochody posiadają system telematic TomTom Truck Plus, który zapewnia stały kontakt z kierowcą, a także monitoring GPS, który możemy udostępniać naszym kontrahentom, co pozwala na stałe obserwowanie położenia danej przesyłki.

Bezpieczeństwo


Wszystkie nasze samochody transportowe wyposażone są w linki celne, które pozwalają na zaplombowanie przestrzeni ładunkowej. Dodatkowo każde auto posiada szereg atestowanych systemów zabezpieczeń ładunków.

Ubezpieczenie
przesyłek


Gwarantujemy dostarczenie Państwa przesyłki w krótkim czasie i w idealnym stanie. Każda z naszych przesyłek podlega ubezpieczeniu odpowiedzialności przewoźnika, które w naszym przypadku opiewa na kwotę 1.200.000 euro. 

Transport międzynarodowy

Nasza działająca w Lesznie firma spedycyjna koncentruje swoją działalność na transporcie międzynarodowym. Nasze usługi realizujemy na terenie całej zachodniej Europy, również w Szwajcarii. Zapewniamy pełną obsługę celną oraz szczególną dbałość przy realizacji Państwa zlecenia.

firma transportowa Leszno
usługi transportowe Leszno
transport międzynarodowy Leszno

Jako firma spedycyjna pomagamy rozwijać lokalny biznes, transportując Twoje towary do krajów na terenie całej Unii Europejskiej.


Jeżeli prowadzisz swoją firmę na terenie Wielkopolski lub Dolnego Śląska i chciałbyś eksportować produkty na terenie Europy zachodniej, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy w transporcie. Gwarantujemy Ci solidność realizacji usług w zakresie eksportu jak i importu towarów po całej Europie. Świadczymy nie tylko usługi transportowe, ale i logistyczne, nasza flota zawsze sprosta Twoim oczekiwaniom.

Praca w firmie spedycyjnej

Zapraszamy do współpracy w ramach dynamicznie rozwijającej się firmy transportowej. Quick Point z Leszna nieustannie poszukuje kierowców. Jeżeli posiadasz niezbędne doświadczenie, bądź chciałbyś przyuczyć się do tego zawodu (posiadając przy tym prawo jazdy kat. B), zachęcamy do złożenia swojego CV na adres e-mail:

biuro@quickpoint.pl

QUICK POINT
Gerard Gągorowski

Aleja Józefa Sułkowskiego 6
64-130 Rydzyna